POZNAJ IXSONapój z szlachetnej fermentacji trawy jeczmienej
IXSO > POZNAJ IXSO

Przejdź do sklepu IXSO online> 

Dostępny w dwóch wariantach do wyboru:

 

 

 

 W obu wariantach podstawę napoju IXSO w 60 % stanowi niezwykłe superfood, jakim jest trawa jęczmienna i w 30% soki z dojrzewających w słońcu owoców: jabłek, winogron i cytryn. Wszystkie te składniki pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych! Dzięki mocy naturalnej fermentacji cenne składniki napoju IXSO zostają zakonserwowane bez użycia chemicznych dodatków. Do tego jeszcze tylko nieco górskiej wody źródlanej, odrobina nierafinowanego, certyfikowanego cukru trzcinowego, naturalny dwutlenek węgla i w razie potrzeby, w celu dopracowania idealnego smaku – naturalne aromaty ze swojskich owoców.

Przejdź do sklepu IXSO online>

 

IXSO to jedyny napój zawierający 60% fermentowanej trawy jęczmienej

Dlaczego trawa jęczmienna jest tak wartościowa?

Jest to superfood jedyny w swoim rodzaju! Dostarcza do organizmu zbilansowanej kombinacji substancji odżywczych. W porównaniu ze wszystkimi roślinami, na których dotychczas prowadzone były badania, dostarcza także największej ilości najcenniejszych substancji witalnych.

 Zawiera:

 

Aby bogactwo cennych substancji odżywczych z trawy jęczmiennej zostało zachowane także w produktach końcowych, z wielką ostrożnością poddawana zostaje procesom naturalnej fermentacji.

 

 

 

30% soków owocowych dla 100% przyjemności

 

 

 

 

 

 

 Przejdź do sklepu IXSO online>

 

 

 

IXSO to gwarancja:

 

 

Siła naturalnej fermentacji zapewnia długą przydatność do spożycia

 

Naturalne metody wytwarzania napojów IXSO to absolutny priorytet. Dlatego też dużą wartość przykładamy do ostrożnego przetwórstwa i naturalnej konserwacji – bez użycia chemii, przy zastosowaniu tradycyjnej fermentacji.

 

;

 

 

Składniki: tylko to, co najlepsze!

 

 

 

 Przejdź do sklepu IXSO online>

 

 

 

Również dla Wegan

 

Do produkcji napojów IXSO nie są stosowane żadne produkty zwierzęce! Dodatkowo dzięki tradycyjnej fermentacji trawy jęczmiennej wytwarza się drogocenna, naturalna witamina B12. Zawartość naturalnej witaminy B12 w napojach IXSO jest bardzo wysoka – wynosi 0,9025 µg i odpowiada mniej więcej tej samej ilości, jaka jest zawarta w jogurcie (3,5% tłuszczu w suchej masie), którego weganie oczywiście nie spożywają!

Napoje IXSO wnoszą więc znaczący wkład w pełnowartościowe i naturalne żywienie. Dzień po dniu!

 

 

Podczas uprawiania sportu

 

 

 Przejdź do sklepu IXSO online>

 

Pełna koncentracja i wydajność w pracy i w szkole..

 

W pracy i szkole organizm, a przede wszystkim mózg, potrzebuje dużo energii i składników odżywczych. Tylko naturalna, pełnowartościowa żywność może zaspokoić ten wysoki popyt na energię i substancje odżywcze. Jednak jedzenie w nieodpowiednim momencie odbiera wydajność, powoduje zmęczenie i obniżenie koncentracji. Zawsze kiedy potrzebujesz pełnej koncentracji po prostu wypij IXSO!

Ważne: unikaj innych napojów, pij tylko IXSO, wodę i niesłodzoną herbatę! Dzięki temu sprostasz wyzwaniom dnia i poczujesz się zdrowo.

 

 

Dla czystej przyjemności!

 

 

 

 Przejdź do sklepu IXSO online>

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.