POZNAJ IXSONapój z szlachetnej fermentacji trawy jeczmienej
IXSO > POZNAJ IXSO

 

Odkryj sekret wyjątkowego smaku IXSO! Te cztery literki oznaczają:

I Inspiracja do wytwarzania inteligentnych produktów spożywczych

X eXtrazdrowe superfood z trawy jęczmiennej i dojrzewających w słońcu owoców

S Społecznie zorientowane myślenie oraz Satysfakcja i radość z kontaktów międzyludzkich

O –Organiczna przyjemność picia– nie zawiera sztucznych dodatków.

IXSO oznacza więc najwyższą jakość, zapewniającą solidną porcję energii, pełną koncentrację oraz dobre samopoczucie na co dzień!

 

Przejdź do sklepu IXSO online>

 

Dostępny w dwóch wariantach do wyboru:

W obu wariantach podstawę napoju IXSO w 60 % stanowi niezwykłe superfood, jakim jest trawa jęczmienna i w 30% soki z dojrzewających w słońcu owoców: jabłek, winogron i cytryn. Wszystkie te składniki pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych! Dzięki mocy naturalnej fermentacji cenne składniki napoju IXSO zostają zakonserwowane bez użycia chemicznych dodatków. Do tego jeszcze tylko nieco górskiej wody źródlanej, odrobina nierafinowanego, certyfikowanego cukru trzcinowego, naturalny dwutlenek węgla i w razie potrzeby, w celu dopracowania idealnego smaku – naturalne aromaty ze swojskich owoców.

2 ixso ze szklanką

 

Przejdź do sklepu IXSO online>

 

IXSO to jedyny napój zawierający 60% fermentowanej trawy jęczmienej

Dlaczego trawa jęczmienna jest tak wartościowa?

Jest to superfood jedyny w swoim rodzaju! Dostarcza do organizmu zbilansowanej kombinacji substancji odżywczych. W porównaniu ze wszystkimi roślinami, na których dotychczas prowadzone były badania, dostarcza także największej ilości najcenniejszych substancji witalnych.

 Zawiera:

 

Aby bogactwo cennych substancji odżywczych z trawy jęczmiennej zostało zachowane także w produktach końcowych, z wielką ostrożnością poddawana zostaje procesom naturalnej fermentacji.

 

 

 

30% soków owocowych dla 100% przyjemności

Jabłko – okrągłe, swojskie i smaczne.

Z powodu swojego okrągłego kształtu jabłko od najdawniejszych czasów uchodzi za symbol doskonałości, a także piękna, szczęścia, mocy i władzy. Zostało nawet wybrane na królewskie insygnium koronacyjne. Sok jabłkowy stosowany w IXSO wyciskany jest w różnych odmian tego owocu.

 

Winogrono – pradawny mit. 

Winogronom przypisuje się wręcz mistyczne siły. Od tysięcy lat sprawiają ludzkości przyjemność i niosą radość. W IXSO tworzą drugi co do ilości składnik soków owocowych.

 

Cytryna – subtelna i świeża.     

W IXSO cytryna przyczynia się do uzyskania idealnego smaku, odpowiada za wyważenie proporcji między słodkim, a kwaśnym oraz zapewnia dodatkową dawkę orzeźwienia. Nasze cytryny pochodzą ze słonecznych Włoch!

 

 

 Przejdź do sklepu IXSO online>

 

Pozostałe składniki napojów IXSO

 

Podstawowymi składnikami napoją są:

 

Dodatkowo jeszcze tylko czysta woda z austriackich gór i odrobina nierafinowanego cukru trzcinowego – w przypadku gdy trawa jęczmienna i owoce nie chcą oddać ich naturalnej, delikatnej słodyczy. Niewielka ilość naturalnych aromatów pochodzących z owoców służy do dopracowania idealnego smaku.

 

Napój IXSO z pomarańczowym logo nie zawiera kofeiny.

 

Napój IXSO z zielonym logo zawiera niewielki dodatek naturalnej kofeiny (12 mg/100 ml) z niepalonych ziaren kawy. W całej puszcze znajduje się jej tyle, co w małym, klasycznym espresso.

 

 

IXSO to gwarancja:

 

 

Siła naturalnej fermentacji zapewnia długą przydatność do spożycia

 

Naturalne metody wytwarzania napojów IXSO to absolutny priorytet. Dlatego też dużą wartość przykładamy do ostrożnego przetwórstwa i naturalnej konserwacji – bez użycia chemii, przy zastosowaniu tradycyjnej fermentacji.

 

;

 

 

Składniki: tylko to, co najlepsze!

 

Wiedza, wyczulone podniebienie i dużo ręcznej pracy.

 

Wszystkie składniki IXSO są całkowicie naturalne. W takim przypadku przy każdej partii smak produktu jest nieco inny. Dlatego też winiarze tworzą wino cuvée, mieszając różne odmiany winorośli, winogrona z różnych położeń winnic, ewentualnie z różnych roczników, tak by możliwie jak najbardziej przypominało ono smakiem to z poprzedniego beczkowania. Także w przypadku napojów IXSO nie istnieje żaden gotowy przepis.

Każda partia ma swój indywidualny smak. W przypadku IXSO proces wytwarzania jest o wiele bardziej pracochłonny niż przy innych napojach. Różne odmiany winogron są co prawda głównymi owocami napojów IXSO, lecz do tego dochodzą jeszcze przecież soki owocowe z różnych odmian jabłek, cytryn i sfermentowana trawa jęczmienna. Wiedza, doświadczenie, wyczulone podniebienie i dużo ręcznej pracy to czynniki, których tutaj potrzeba.

Wiedza zdobyta ciężką pracą podczas długiego, trwającego 8 lat okresu rozwoju. Napoje IXSO są więc jak bezalkoholowe cuvée z owoców i sfermentowanej trawy jęczmiennej. Jednak ze względu na jakość składników i pracochłonne przetwórstwo napoje IXSO są także najdroższymi w produkcji napojami bezalkoholowymi. Niemniej jednak to jedyny sposób aby osiągnąć założony cel – tworzenie najlepszych na rynku napojów bezalkoholowych zawierających wyłącznie najbardziej naturalne składniki.

 ;

 Przejdź do sklepu IXSO online>

 

Inteligentne rozwiązania

 

Konsekwentnie unikając wszystkich sztucznych dodatków, stawiamy na tradycyjną, naturalną fermentację. Jest to pradawna, lecz bardzo inteligenta metoda ostrożnego przetwórstwa oraz konserwowania produktów spożywczych bez używania chemicznych dodatków. Dla uzyskania wyjątkowej jakości IXSO stosujemy specjalny rodzaj fermentacji, stworzony indywidualnie na potrzeby produktów IXSO.

W połączeniu z sokami owocowymi z dojrzewających na słońcu owoców otrzymujemy ten typowy, niepowtarzalny smak IXSO z jego przyjemną, delikatną nutą słodyczy.

 

Nie tylko dla wegan. Z dużą ilością naturalnej witaminy B12.

 

Do produkcji napojów IXSO nie są stosowane żadne produkty zwierzęce! Dodatkowo dzięki tradycyjnej fermentacji trawy jęczmiennej wytwarza się drogocenna, naturalna witamina B12. Zawartość naturalnej witaminy B12 w napojach IXSO jest bardzo wysoka – wynosi 0,9025 µg i odpowiada mniej więcej tej samej ilości, jaka jest zawarta w jogurcie (3,5% tłuszczu w suchej masie), którego weganie oczywiście nie spożywają!

Napoje IXSO wnoszą więc znaczący wkład w pełnowartościowe i naturalne żywienie. Dzień po dniu!

 

 

Podczas uprawiania sportu

 

IXSO- dla lepszej wydajności i skutecznej regeneracji. Przed, w trakcie i po treningu!

Jedzenie dostarcza co prawda naszym organizmom energii i substancji odżywczych, lecz jednocześnie odbiera wydajność. Wydajność, którą organizm w nieprawidłowym momencie zużywa na trawienie, przez co jest ona niedostępna dla mięśni i mózgu. Zupełnie inaczej jest w przypadku IXSO.

IXSO nie obciąża organizmu i sprawia, że ma on do dyspozycji pełen zakres wydajności. Dlatego też na 2-3 godziny przed treningiem zrezygnuj z jedzenia, a zamiast tego 20 minut przed wypij IXSO! W razie potrzeby po 1 ½ do 3 godzin „dotankuj” IXSO.

Ważne: przed lub w trakcie treningu należy pić wyłącznie IXSO i wodę!

Po treningu dla regeneracji – napój IXSO zmieszany z wodą. Idealnie gasi pragnienie!

 

 

 Przejdź do sklepu IXSO online>

 

Pełna koncentracja i wydajność w pracy i w szkole..

 

W pracy i szkole organizm, a przede wszystkim mózg, potrzebuje dużo energii i składników odżywczych. Tylko naturalna, pełnowartościowa żywność może zaspokoić ten wysoki popyt na energię i substancje odżywcze. Jednak jedzenie w nieodpowiednim momencie odbiera wydajność, powoduje zmęczenie i obniżenie koncentracji. Zawsze kiedy potrzebujesz pełnej koncentracji po prostu wypij IXSO!

Ważne: unikaj innych napojów, pij tylko IXSO, wodę i niesłodzoną herbatę! Dzięki temu sprostasz wyzwaniom dnia i poczujesz się zdrowo.

 

 

Dla czystej przyjemności!

 

IXSO z kofeiną lub bez zawsze w pełni naturalne!

 

Charakterystyczny, orzeźwiający, intensywnie owocowy smak IXSO to właściwa alternatywa dla tradycyjnych napojów. Od wczesnego poranka, aż do późnej nocy. Na każdą okazję.

Z kofeiną lub bez. Czysty lub zmieszany z wodą. Idealny także jako bezalkoholowy aperitif pasujący do wszystkich dań. IXSO najlepiej nalewać ukośnie (by nie wytworzyła się piana) i rozkoszować się nim, kiedy jest schłodzony.

I jeszcze jedno: pije się także oczami. Pozwól sobie na prawdziwą przyjemność z IXSO w wytwornym kieliszku!

 

Jako zamiennik posiłku lub jako przekąska

 

Kiedy odzywa się głód, po prostu wypij IXSO. Po 10-15 minutach głód znika na kilka godzin, a Ty czujesz się dobrze. Znika także ochota na słodycze!

 

Bezkofeinowy napój IXSO- dla kobiet w ciąży i karmiących mam

 

Kobiety w ciąży i karmiące mamy cenią sobie wyjątkowy smak IXSO bez kofeiny. Ważne jest także i to, że mogą z nim czystym sumieniem ugasić pragnienie. Jeden IXSO dziennie –w przypadku zmęczenia lub nadkwasoty!

 Przejdź do sklepu IXSO online>

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.